Aktualności

Zdjęcia z Walentynek 2015

Zdjęcia z Walentynek 2015 Tak prezentowały się nasze ciasta na tegorocznych Walentynkach. Klimatu dopełniła muzyka na żywo. Wszystkich gości zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej kawiarni.
 
 
 

Europejsko i w dobrym tonie

Europejsko i w dobrym tonie Z przyjemnością zapraszamy Państwa do słuchania audycji radiowej w radiu Ram na 89.8 FM dnia 16.10.2013 o godzinie 10:00, która nadawana będzie z Kawiarni Europejskiej.
 
 

VIP Room

VIP Room VIP Room w Kawiarni Europejskiej to sala mogąca pomieścić do 20 osób. Jest to pomieszczenie, które można odseparować od reszty kawiarni, pozwalające na organizację dowolnego spotkania, od rozmowy rekrutacyjnej po urodziny w gronie rodziny, czy przyjaciół. Atrybutami sali są przede wszystkim: piękne wnętrze o eleganckim wystroju, możliwość włączenia lub wyłączenia muzyki oraz profesjonalna obsługa kelnerska. Na życzenie klientów mogą zostać przygotowane przekąski typu finger food lub zimna płyta. Koszt wynajmuj sali to 50zł za godzinę. Podczas korzystania z sali obowiązuje 20% zniżki na wszystkie produkty zamawiane w Kawiarni Europejskiej.
 

Śniadania od 15 zł

Śniadania od 15 zł Zapraszamy na przepyszne śniadania w stylu francuskim tylko za 15 zł. Codziennie od godziny 9.00 do 12.00 Kawiarnia Europejska przygotowuje śniadania w stylu francuskim. W ofercie Kawiarni każdy znajdzie coś co pozwoli miło rozpocząć dzień. Wspaniała kawa pobudza od samego rana. Zapraszamy.